Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

ALE - Bluze me shkrim ne dy ngjyra

ALE - Bluze me shkrim ne dy ngjyra

SKU: 8916591

Çmimi i rregullt 2,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

T-shirt bojeqielli dhe e bardhe.

Me shkrim.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota