Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Triko blu dhe e bardhe

ALE - Triko blu dhe e bardhe

SKU: 8P21954

Çmimi i rregullt 5,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren

Triko e lirshme.

Blu dhe e bardhe.

Mase Standarde.

Materiali.

50% Pambuk.

50% Najlon.

Shihni detajet e plota