Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Xhakete lekure gri dhe e zeze

ALE - Xhakete lekure gri dhe e zeze

SKU: 8918332

Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhakete lekure.

Gri dhe e zeze.

Materiali.

60% Poliuretan.

36% Poliester.

4% Pambuk.

Shihni detajet e plota