Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Xhakete lino jeshile dhe bezhe

ALE - Xhakete lino jeshile dhe bezhe

SKU: 8918441

Çmimi i rregullt 14,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 16,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 14,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Xhakete oversize.

Jeshile dhe bezhe.

Materiali.

100% Lino.

Shihni detajet e plota