Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

ALE - Xhup pellush jeshil dhe i zi double-wear

ALE - Xhup pellush jeshil dhe i zi double-wear

SKU: 8917545

Çmimi i rregullt 10,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 20,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 10,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Xhup pellush.

Jeshil dhe i zi.

Mund te vishet ne te dyja anet.

Me kapuc.

Materiali.

100% Poliester.

Shihni detajet e plota