Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attattivo - Bluze e shkurter pa menge me qendisje ne dy ngjyra

attattivo - Bluze e shkurter pa menge me qendisje ne dy ngjyra

SKU: 9916366

Çmimi i rregullt 2,700.00 Lek
Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjih masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze blu dhe e zeze.

Me qendisje.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota