Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

attrattivo - Bluze e shkurter me lidhje ne dy ngjyra.

attrattivo - Bluze e shkurter me lidhje ne dy ngjyra.

SKU: 9916267

Çmimi i rregullt 3,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze e shkurter.

Ngjyre e bardhe dhe blu.

Jake V.

Materiali.

55% Lino.

45% Viscose.

Shihni detajet e plota