Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Bluze me menge trecerekshe ne dy ngjyra

attrattivo - Bluze me menge trecerekshe ne dy ngjyra

SKU: 9916175

Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze jeshile ,dhe e bardhe.

Me lidhje.

Menge trecerekshe.

Jake V.

Materiali.

100% Viskoze

Shihni detajet e plota