Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Bluze me lidhje ne dy ngjyra

attrattivo - Bluze me lidhje ne dy ngjyra

SKU: 82887279

Çmimi i rregullt 2,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze e zeze dhe e bardhe.

Me lidhje ne mes.

Materiali.

96% Poliester.

4% Elastane.

Shihni detajet e plota