Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Bluze pambuku e bardhe dhe e zeze

attrattivo - Bluze pambuku e bardhe dhe e zeze

SKU: 9918670

Çmimi i rregullt 3,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 3,300.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Material

Bluze e lirshme.

E bardhe dhe e zeze.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota