Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Bluze pambuku e bardhe dhe e zeze

attrattivo - Bluze pambuku e bardhe dhe e zeze

SKU: 9918715

Çmimi i rregullt 2,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze me menge te shkurtra.

E bardhe dhe e zeze.

Me jake rrumbullake.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota