Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Bluze pambuku me menge te shkurta e bardhe dhe e kuqe

attrattivo - Bluze pambuku me menge te shkurta e bardhe dhe e kuqe

SKU: 9918677

Çmimi i rregullt 2,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze me menge te shkurta.

Ngjyre e bardhe dhe e kuqe.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota