Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Bluze, kanatjere jeshile dhe bezh me detaje te bardha

attrattivo - Bluze, kanatjere jeshile dhe bezh me detaje te bardha

SKU: 91486312

Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze verore.

Kanatjere.

Me zhapone.

Bezh dhe jeshile.

Me detaje te bardha.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota