Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Bluze verore bust e kuqe dhe e zeze me detaje bezhe dhe lidhje ne fund

attrattivo - Bluze verore bust e kuqe dhe e zeze me detaje bezhe dhe lidhje ne fund

SKU: 91099311

Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Bluze verore.

Bust.

E kuqe dhe e zeze.

Me lidhje.

Me detaj bezhe ne bust.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota