Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Bluze, kanatjere lino portokalli dhe bezhe me lidhje ne qafe

attrattivo - Bluze, kanatjere lino portokalli dhe bezhe me lidhje ne qafe

SKU: 91259411

Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Bluze verore.

Portokalli dhe bezhe.

Me aksesor ne qafe.

Materiali.

75% Viskoze.

25% Lino.

Shihni detajet e plota