Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Bluze, kanatjere xhins blu me rripa dhe detaje tantelle te zeze

attrattivo - Bluze, kanatjere xhins blu me rripa dhe detaje tantelle te zeze

SKU: 91253270

Çmimi i rregullt 3,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Bluze verore.

Kanatjere.

Me rripa.

Ngjyre blu.

Me detaje tantelle.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota