Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Cante bezhe dhe blu

attrattivo - Cante bezhe dhe blu

SKU: 9T21636

Çmimi i rregullt 5,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren

Cante shpine.

Bezhe dhe blu.

Materiali.

100% Poliuretan.

Shihni detajet e plota