Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Cante celulari roze, bezhe dhe e zeze

attrattivo - Cante celulari roze, bezhe dhe e zeze

SKU: 9T19856

Çmimi i rregullt 2,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 2,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 2,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren

Cante celulari.

Ne 3 ngjyra te ndryshme.

Materiali.

100% Poliuretan.

Shihni detajet e plota