Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Cante jeshile dhe e zeze

attrattivo - Cante jeshile dhe e zeze

SKU: 9T21632

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren

Cante jeshile dhee zeze.

Materiali.

100% Poliuretan.

Shihni detajet e plota