Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 11

atra

attrattivo - Cante shpine e zeze dhe jeshile

attrattivo - Cante shpine e zeze dhe jeshile

SKU: 9T17742

Çmimi i rregullt 6,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngyren

Cante shpine.

E zeze.

Materiali.

50% Poliuretan.

50% Poliester.

Shihni detajet e plota