Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Cardigan set me kanatjere ne dy ngjyra

attrattivo - Cardigan set me kanatjere ne dy ngjyra

SKU: 9P20743

Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Set fuksia dhe jeshile.

Triko me kanatjere.

Materiali.

56% Viskoze

37% Pambuk

Shihni detajet e plota