Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Fund cargo bezhe dhe jeshil

attrattivo - Fund cargo bezhe dhe jeshil

SKU: 9918465

Çmimi i rregullt 7,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Fund cargo.

Trecereksh.

Me carje ne mes.

Bezhe dhe jeshil.

Me xhepa.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota