Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Fund deve jeshil dhe i zi

attrattivo - Fund deve jeshil dhe i zi

SKU: 9917463

Çmimi i rregullt 4,000.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fund deve.

Jeshil dhe i zi.

Trecereksh.

Materiali.

50% Viskoze.

28% Poliester.

22% Najlon.

Shihni detajet e plota