Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 11

atra

attrattivo - Fund i gjate me carje anash ne dy ngjyra

attrattivo - Fund i gjate me carje anash ne dy ngjyra

SKU: 9916268

Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fund i gjate.

Me carje anash.

Ngjyre e bardhe dhe blu.

Materiali.

55% Lino.

45% Viscose.

Shihni detajet e plota