Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 13

atra

attrattivo - Fund i gjate me qendisje ne dy ngjyra

attrattivo - Fund i gjate me qendisje ne dy ngjyra

SKU: 9916365

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fund blu dhe i zi.

I gjate.

Me qendisje.

Me kopsa anash.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota