Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Fund lekure i zi dhe bezhe

attrattivo - Fund lekure i zi dhe bezhe

SKU: 9911853

Çmimi i rregullt 3,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fund lekure.

Ne ngjyre te zeze dhe bezhe.

Me xhepa.

Materiali.

100% Poliuretan.

 

Shihni detajet e plota