Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Fund-pantallon me xhepa ne dy ngjyra

attrattivo - Fund-pantallon me xhepa ne dy ngjyra

SKU: 9916474

Çmimi i rregullt 3,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,400.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fund-pantallon.

Ne ngjyren jeshile dhe portokalli.

Me kopsa.

Me xhepa.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota