Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 3

atra

attrattivo - Fustan i shkurter jeshil dhe i kuq

attrattivo - Fustan i shkurter jeshil dhe i kuq

SKU: 91099770

Çmimi i rregullt 4,300.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,300.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan i shkurter.

Bojqielli dhe i kuq.

Materiali.

100% Vsiskoze.

 

Shihni detajet e plota