Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Fustan i zi dhe gri trecereksh

attrattivo - Fustan i zi dhe gri trecereksh

SKU: 92333765

Çmimi i rregullt 5,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Fustan i zi dhe gri.

Trecereksh.

Materiali.

48% Viskoze.

29% Poliester.

19% Najlon.

4% Elastane.

Shihni detajet e plota