Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Fustan me rripa i kuq dhe i zi

attrattivo - Fustan me rripa i kuq dhe i zi

SKU: 9918608

Çmimi i rregullt 7,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Fustan trecereksh.

Me rripa.

I kuq dhe i zi.

Me carje ne ane.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota