Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Fustan me menge te shkurta trecereksh i zi dhe jeshil me kopsa dhe rrip

attrattivo - Fustan me menge te shkurta trecereksh i zi dhe jeshil me kopsa dhe rrip

SKU: 9918958

Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek
Çmimi i rregullt 11,000.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,700.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Fustan veror.

Trecereksh.

Me mengje te shkurta.

Me pulla.

Me rrip ne mes.

Materiali.

100% Pambuk.

Shihni detajet e plota