Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 14

atra

attrattivo - Jelek i zi, i bardhe dhe jeshil me kapuc

attrattivo - Jelek i zi, i bardhe dhe jeshil me kapuc

SKU: 9915282

Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Jelek sportiv.

I zi. i bardhe dhe jeshil.

Me kapuc.

Materiali.

100% Poliester 

Shihni detajet e plota