Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Jelek i bardhe sportiv

attrattivo - Jelek i bardhe sportiv

SKU: 9916038

Çmimi i rregullt 9,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 13,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Size
Color

Jelek sportiv.

Jelek i bardhe, i zi.

I pershtatshem per pantallona dhe fustane.

Materiali.

100% Nylon.

Shihni detajet e plota