Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 14

atra

attrattivo - Jumpsuit me lidhje ne mes vishnje ,i zi dhe blu

attrattivo - Jumpsuit me lidhje ne mes vishnje ,i zi dhe blu

SKU: 91099026

Çmimi i rregullt 5,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Jumpsuit vishnje, i zi dhe blu.

Me kopsa perpara.

Me lidhje ne mes.

Materiali.

100% Viscose.

Shihni detajet e plota