Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Jumpsuit veror lino bezhe dhe i zi me rripa dhe lidhje ne mes

attrattivo - Jumpsuit veror lino bezhe dhe i zi me rripa dhe lidhje ne mes

SKU: 91259118

Çmimi i rregullt 8,500.00 Lek
Çmimi i rregullt 12,100.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,500.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Jumpsuit veror.

Me rripa.

Bezhe dhe i zi.

Me lidhje ne mes.

Materialin

75% Viskoze.

25% Lino.

Shihni detajet e plota