Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 10

atra

attrattivo - Kemishe e lirshme lino jeshile dhe bezhe

attrattivo - Kemishe e lirshme lino jeshile dhe bezhe

SKU: 9918813

Çmimi i rregullt 7,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Kemishe e lirshme.

Jeshile dhe bezhe.

Materiali.

70% Viskoze.

30% Lino.

Shihni detajet e plota