Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 8

atra

attrattivo - Kemishe e kuqe dhe mente

attrattivo - Kemishe e kuqe dhe mente

SKU: 9911642E

Çmimi i rregullt 3,100.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,100.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjih Masen
Zgjidh Ngjyren

Kemishe portokalli dhe jeshile.

E lirshme.

Me kopsa.

Me jake V.

Materiali.

100% Viscose.

Shihni detajet e plota