Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Kemishe jeshile dhe e bardhe

attrattivo - Kemishe jeshile dhe e bardhe

SKU: 9918411

Çmimi i rregullt 4,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Kemishe jeshile dhe e bardhe.

Me menge te shkurtra.

Me kopsa.

Materiali.

60% Viskoze.

40% Pambuk.

Shihni detajet e plota