Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Kemishe lino vishnje dhe e bardhe

attrattivo - Kemishe lino vishnje dhe e bardhe

SKU: 9918814

Çmimi i rregullt 7,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Kemishe vishnje dhe e bardhe.

Me menge trecerekshe.

Me kopsa.

Me xhepa.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota