Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 12

atra

attrattivo - Kemishe me menge te gjata e kuqe, e verdhe dhe roze

attrattivo - Kemishe me menge te gjata e kuqe, e verdhe dhe roze

SKU: 91002231D

Çmimi i rregullt 3,800.00 Lek
Çmimi i rregullt 5,500.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 3,800.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Kemishe me menge te gjata.

Me jake V.

E kuqe, e verdhe dhe roze.

Materiali.

100% Viskoze..

Shihni detajet e plota