Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 5

atra

attrattivo - Kimono blu me printe me lule me menge trecerekshe dhe lidhje ne mes

attrattivo - Kimono blu me printe me lule me menge trecerekshe dhe lidhje ne mes

SKU: 9919133

Çmimi i rregullt 6,200.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,200.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen

Kimono.

Me menge trecerekshe.

Blu.

Me lidhese ne mes.

Materiali.

100% Modal.

Shihni detajet e plota