Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 18

atra

attrattivo - Pantallona jeshile, blu, te zeza dhe portokalli

attrattivo - Pantallona jeshile, blu, te zeza dhe portokalli

SKU: 9909136

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallon me lidhje.

Jeshile, te zeza blu dhe portokalli.

Materiali.

100% Lyocell.

Shihni detajet e plota