Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Pantallon doku bezhe dhe blu

attrattivo - Pantallon doku bezhe dhe blu

SKU: 9918474

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona doku.

Bezhe dhe blu.

Me rrip.

Materiali.

98% Pambuk.

2% Elastane.

Shihni detajet e plota