Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Pantallon doku blu dhe i zi

attrattivo - Pantallon doku blu dhe i zi

SKU: 9917489

Çmimi i rregullt 5,400.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,400.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallon blu dhe i zi.

Me xhepa.

Materiali.

97% Pambuk

3% Elastane.

Shihni detajet e plota