Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 4

atra

attrattivo - Pantallona te bardha dhe jeshile me bel te larte

attrattivo - Pantallona te bardha dhe jeshile me bel te larte

SKU: 9916262

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjih Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallon jeshil dhe te bardhe.

Me shtrate te larte.

Me lidhje.

Materiali.

100% Pambuke.

Shihni detajet e plota