Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 7

atra

attrattivo - Pantallon bezhe i zi me llastik ne mes

attrattivo - Pantallon bezhe i zi me llastik ne mes

SKU: 9911356

Çmimi i rregullt 4,600.00 Lek
Çmimi i rregullt 6,600.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,600.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Masen
Zgjidh Ngjyren

Pantallon bezhe dhe i zi .

Me llastik ne mes.

Materiali.

62% Poliester.

33% Viskoze.

5% Elastan

Shihni detajet e plota