Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Pantallon lino bezhe dhe lejla

attrattivo - Pantallon lino bezhe dhe lejla

SKU: 9918822

Çmimi i rregullt 7,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallon lino.

Bezhe dhe lejla.

Me llastik ne mes.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota