Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Pantallon lino ngjyre tulle dhe bezhe

attrattivo - Pantallon lino ngjyre tulle dhe bezhe

SKU: 9918816

Çmimi i rregullt 8,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 9,900.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallon lino.

Ngjyre tulle dhe bezhe.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota