Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Pantallon lino te shkurtra bezhe dhe lejla

attrattivo - Pantallon lino te shkurtra bezhe dhe lejla

SKU: 9918821

Çmimi i rregullt 6,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 7,700.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 6,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallona lino.

Te shkurtra.

Bezhe dhe lejla.

Me xhepa.

Materiali.

55% Lino.

45% Viskoze.

Shihni detajet e plota