Shkoni te informacioni i produktit
1 nga 9

atra

attrattivo - Pantallon petrol dhe i zi i gjere

attrattivo - Pantallon petrol dhe i zi i gjere

SKU: 91099042

Çmimi i rregullt 7,900.00 Lek
Çmimi i rregullt 8,800.00 Lek Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 7,900.00 Lek
Me ulje E shitur
Zgjidh Ngjyren
Zgjidh Masen

Pantallon i gjere.

Petrol dhe i zi

Me llastik ne mes.

Materiali.

100% Viskoze.

Shihni detajet e plota